info@energenas.lt
+370 37 280701

Naujienos

ENERGENAS direktorius Paulius Vilemas tapo verslo angelų tinklo LitBAN steigėju

Paulius Vilemas, UAB „ENERGENAS“ direktorius ir akcininkas, tapo vienu iš 2018 m. kovo 14 d. veiklą pradėjusio verslo angelų tinklo LitBAN steigėju. LitBAN tikslas – auginti verslo ir inovacijų ekosistemą Lietuvoje. Tinklas vienys Lietuvoje ar aplink Lietuvą esančius verslo angelus – žmones, kurie nori susipažinti su bendraminčiais ir galbūt investuoti kartu į jauną verslą (nebūtinai startuolius). Startuoliams tai bus vieta, kur jie galės pristatyti savo verslo idėjas.

Verslo angelai – tai dažniausiai verslo patirties ir lėšų sukaupę fiziniai asmenys, investuojantys į įmones esant dar labai ankstyvai stadijai. Jie neretai prisideda prie projekto ne tik finansiškai, bet ir savo patirtimi bei ryšiais.

Pauliaus Vilemo valdoma įmonė UAB „ENERGENAS“ drauge su mokslo įstaigomis ir pažangiomis verslo kompanijomis plėtoja veiklą investavimo ir mokslinių idėjų komercializavimo srityse. Atrenkant tik geros kokybės projektus ar įmones su profesionalia ir kūrybinga komanda, siekiama užtikrinti konkurencingą ilgalaikę grąžą įmonės akcininkams ir projektų partneriams. Tad dalyvaujant tinklo veikloje tikimasi surasti įdomių idėjų ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Leave a Reply