info@energenas.lt
+370 37 280701

Mūsų grupės įmonės

Tai – patikimos, kuriančios pridėtinę vertę ir stabilią veiklą plėtojančios įmonės, kurias vienija atsakingo verslo, profesionalumo ir komandinio darbo vertybės.

Baltic Coatings

Bonameda

Hortiled

Inospectra

Pirmaujanti automobilių remontinių dažų ir priemonių gamintoja regione. Įmonė užtikrina aukščiausią produktų kokybę, investuoja į eksperimentinę plėtrą, griežtą kokybės kontrolę ir pažangius valdymo principus.

PLAČIAU…

Tiekia aukštos pridėtinės vertės medicinines priemones ortopedijos, chirurgijos, kardiologijos ir radiologijos srityse dirbantiems klientams Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Įmonės partneriai yra visos didžiausios Baltijos šalių ligoninės ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Abbott, Cook Medical, Maquet, Arthrex, W. Link ir kt.

PLAČIAU…

Naudodama LED technologiją ši įmonė kuria ir gamina sudėtingas augalų apšvietimo sistemas, plėtoja jų prekybą. Po daugelio metų investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, įmonė pelnė pripažinimą Europoje – jai buvo skirtas ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizon 2020 SME Instrument“ pirmojo etapo finansavimas.

PLAČIAU…

Tiekia sudėtingą analitinę, metrologijos ir aukštųjų technologijų gamybos įrangą ir teikia jos aptarnavimo paslaugas didžiausiems ir žinomiausiems Baltijos šalių universitetams bei tyrimų institutams. Įmonės partnerės – garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Carl Zeiss, Bruker AXS, PHI, MBraun ir kt.

PLAČIAU…


El. paštas

info@energenas.lt


Telefonas

+370 37 28 0701


Adresas

Breslaujos g. 3B, Kaunas