info@energenas.lt
+370 37 280701

Įmonės

Grupės įmonės ir projektai

Mūsų grupės įmonės

Tai – patikimos, kuriančios pridėtinę vertę ir stabilią veiklą plėtojančios įmonės, kurias vienija atsakingo verslo, profesionalumo ir komandinio darbo vertybės.

Bonameda

Hortiled

Inospectra

Turimeda

Tiekia aukštos pridėtinės vertės medicinines priemones ortopedijos, chirurgijos, kardiologijos ir radiologijos srityse dirbantiems klientams Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Įmonės partneriai yra visos didžiausios Baltijos šalių ligoninės ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Abbott, Cook Medical, Maquet, Arthrex, W. Link ir kt.

PLAČIAU…

Naudodama LED technologiją ši įmonė kuria ir gamina sudėtingas augalų apšvietimo sistemas, plėtoja jų prekybą. Po daugelio metų investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, įmonė pelnė pripažinimą Europoje – jai buvo skirtas ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizon 2020 SME Instrument“ pirmojo etapo finansavimas.

PLAČIAU…

Tiekia sudėtingą analitinę, metrologijos ir aukštųjų technologijų gamybos įrangą ir teikia jos aptarnavimo paslaugas didžiausiems ir žinomiausiems Baltijos šalių universitetams bei tyrimų institutams. Įmonės partnerės – garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Carl Zeiss, Bruker AXS, PHI, MBraun ir kt.

PLAČIAU…

Kuria dirbtinio intelekto algoritmus įvairių ligų diagnostikai ir siekia ištobulinti technologijų ir medicinos sinergiją. Šiuo metu įmonė vykdo Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „EndoArt“, kurio tikslas yra sukurti dirbtinio intelekto algoritmus, skirtus žmogaus aortos ligų diagnostikai, registravimui ir sekimui.

PLAČIAU…


El. paštas

info@energenas.lt


Telefonas

+370 37 28 0701


Adresas

Breslaujos g. 3B, Kaunas