info@energenas.lt
+370 37 280701

Prisijunkite prie mūsų!

Labiausiai mes vertiname komandinį darbą, tad visada laukiame atsakingų, iniciatyvių ir savarankiškų žmonių, kurie savo aukšto lygio žiniomis, individualia profesine patirtimi ir savita pasaulėžiūra galėtų prisidėti prie mūsų ir kartu įveikti kylančius iššūkius.

Mes siekiame, kad mūsų grupės įmonių darbuotojai turėtų galimybę atskleisti savo kūrybingumą įgyvendindami įdomius projektus ir siekti užsibrėžtų ambicingų tikslų.

Mes skatiname savo darbuotojus nuolat kelti kvalifikaciją, todėl investuojame į jų profesinius mokymus ir MOOG (Massive Open Online Courses).

Mes – komanda!

Darbas Sophimedoje – tai suteikta galimybė tobulėti ir augti kaip asmenybei bei būti stiprios komandos dalimi. Tikrasis būdas tapti laimingais yra mylėti savo darbą ir juo mėgautis

Justina, BONAMEDA

Didelė sėkmė yra dirbti tokioje įmonėje kaip ši – esi vertinamas kaip darbuotojas, tau sudarytos visos sąlygos augti ir tobulėti, o darbo aplinka leidžia džiaugtis mėgstamu darbu. Mano akimis, tai darbdavys Nr. 1!

Rūta, ENERGENAS

Sveika darbinė atmosfera. Puikios galimybės tobulėti profesinėje srityje ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Dainius, INOSPECTRA

Dirbdama dinamiškoje aplinkoje, nedelsiant spręsdama klientų problemas turi nuolat žvelgti į situaciją kūrybingai, netgi pranokdama pačią save, o tai ugdo – ir kaip asmenybę, ir kaip darbuotoją. Džiaugiuosi būdama šios komandos dalimi, nes čia nėra vietos nuoboduliui, kiekviena diena – naujas nuotykis!

Rita, BONAMEDA

Sukaupęs nemažą darbo patirtį tarptautinėse ir užsienyje veikiančiose kompanijose, netikėjau, kad ir Lietuvoje gali sėkmingai verslą plėtoti įmonė, kuriai svarbiausia – pagarba, dėmesys, pagalba darbuotojui ir jo, kaip asmenybės, motyvavimas. Džiaugiuosi galėdamas būti šios mūsų šalyje netradicinės, šiuolaikiškos verslo kultūros principais dirbančios įmonių grupės dalimi.

Giedrius, ENERGENAS

Energeno sėkmė – stipri komanda. Džiaugiuosi, jog esu jos dalis, nes stiprūs esame ne po vieną, o galingi kartu. Bendravimas su tiekėjais ir klientais, sprendimų ieškojimas ir nuolatinis išėjimas iš komforto zonos – tik tai verčia nuolat pasitempti, tobulėti, mokytis ir nestovėti vietoje.

Neringa, INOSPECTRA

Darbo pasiūlymai

Siųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu: office@energenas.lt

Arba susisiekite su mumis

Susisiekite