info@energenas.lt
+370 37 280701

Realizuok savo potencialą su mumis

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo garantija

Atraskite vietą, kurioje malonu ir gera dirbti. Didžiuokitės savo pasiekimais, prisidėdami prie vertės kūrimo visuomenei. Atskleiskite savo kūrybiškumą ir potencialą globalią pasaulėžiūrą ir antreprenerystės dvasią puoselėjančioje įmonių grupėje.

Jauskitės komandos dalimi tarp motyvuotų, draugiškų ir atsakingų kolegų. Niekada nesustokite mokytis, tobulėti ir augti profesinį tobulėjimą skatinančioje aplinkoje. Ugdykite socialiai atsakingą požiūrį, prisidėdami prie socialinių gerumo iniciatyvų.

Realizuokite save visapusiškai mūsų įmonių grupėje!

Susisiekti

  • Energenas komanda
  • Energeno komanda

Jau daugiau nei 15 metų „Energenas“ įmonė sėkmingai investuoja į inovatyvias, tvarias ir didelį potencialą turinčias įmones bei padeda joms augti. Su mūsų pagalba užaugo tokios įmonės, kaip „Bonameda“ ir „Inospectra“, daugybė verslo įkūrėjų galėjo užtikrintai startuoti. Prie savo komandos kviečiame prisijungti perspektyvias asmenybes, kuriems aktualus įdomus ir iššūkių kupinas darbas, pasitikėjimu grįsta kultūra ir vertinga patirtis tarptautinėje kompanijoje kartu su stipria, motyvuota ir draugiška komanda.

Pas mus dirbti verta

Mūsų darbuotojai naudojasi išskirtinėmis sąlygomis

Veikianti motyvacinė sistema

Išplėstinis sveikatos ir gyvybės draudimas

 Komandinės iniciatyvos ir renginiai

Tobulėti ir augti skatinanti aplinka 

Kompetencijų plėtra grupės įmonių viduje 

Individualūs ir bendri mokymai

Automobilis darbo reikmėms

Nemokama parkavimo vieta automobiliui

 

Darbuotojų atsiliepimai

Darbas Sophimedoje – tai suteikta galimybė tobulėti ir augti kaip asmenybei bei būti stiprios komandos dalimi. Tikrasis būdas tapti laimingais yra mylėti savo darbą ir juo mėgautis

Justina, BONAMEDA

Didelė sėkmė yra dirbti tokioje įmonėje kaip ši – esi vertinamas kaip darbuotojas, tau sudarytos visos sąlygos augti ir tobulėti, o darbo aplinka leidžia džiaugtis mėgstamu darbu. Mano akimis, tai darbdavys Nr. 1!

Rūta, ENERGENAS

Sveika darbinė atmosfera. Puikios galimybės tobulėti profesinėje srityje ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Dainius, INOSPECTRA

Dirbdama dinamiškoje aplinkoje, nedelsiant spręsdama klientų problemas turi nuolat žvelgti į situaciją kūrybingai, netgi pranokdama pačią save, o tai ugdo – ir kaip asmenybę, ir kaip darbuotoją. Džiaugiuosi būdama šios komandos dalimi, nes čia nėra vietos nuoboduliui, kiekviena diena – naujas nuotykis!

Rita, BONAMEDA

Sukaupęs nemažą darbo patirtį tarptautinėse ir užsienyje veikiančiose kompanijose, netikėjau, kad ir Lietuvoje gali sėkmingai verslą plėtoti įmonė, kuriai svarbiausia – pagarba, dėmesys, pagalba darbuotojui ir jo, kaip asmenybės, motyvavimas. Džiaugiuosi galėdamas būti šios mūsų šalyje netradicinės, šiuolaikiškos verslo kultūros principais dirbančios įmonių grupės dalimi.

Giedrius, ENERGENAS

Energeno sėkmė – stipri komanda. Džiaugiuosi, jog esu jos dalis, nes stiprūs esame ne po vieną, o galingi kartu. Bendravimas su tiekėjais ir klientais, sprendimų ieškojimas ir nuolatinis išėjimas iš komforto zonos – tik tai verčia nuolat pasitempti, tobulėti, mokytis ir nestovėti vietoje.

Neringa, INOSPECTRA

Šiuo metu ieškome:

Aktyvių skelbimų nepaskelbta.

Susisiekite!

Siųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu: info@energenas.lt arba susisiekite su mumis tiesiogiai

Susisiekite