info@energenas.lt
+370 37 280701

Naujienos

Paulius Vilemas Energenas

Renginyje „Life Sciences Start-up MasterClass“ – mokymai apie pitch’ų sėkmes ir nesėkmes

2020 m. spalio 8 – 29 dienomis vyko Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuota mentorystės programa „Life Sciences Start-up MasterClass“, sutelkusi perspektyvias gyvybės mokslų startuolių iniciatyvas. Jos metu patyrę mentoriai kokybiškai padėjo jauniesiems inovatoriams ruoštis tolimesniam idėjų vystymui, įmonių steigimui bei investicijų pritraukimui.

Renginio dalyviai žinių, naudingų įžvalgų ir patarimų galėjo klausytis iš daugelio sričių profesionalų, kurie vedė praktiškai pritaikomus ir naudingo turinio seminarus. Mentorius, ENERGENAS įmonės direktorius, verslo angelų tinklo „LitBAN“ steigėjas, investuotojas P. Vilemas, dalinosi patirtimi apie idėjos pristatymo investuotojams (angl. Pitch) meistriškumą ir vedė seminarą „Pitch’ų sėkmės ir nesėkmės“.

Tikimės, kad renginys visiems dalyvavusiems paliko gerų įspūdžių, o įgytos naujos žinios iš ekspertų perspektyvių startuolių kūrėjams padės sėkmingai ruoštis išsvajoto verslo startui bei ateityje reikšmingai prisidės gyvybės mokslų industrijos augimo Lietuvoje.

Leave a Reply