info@energenas.lt
+370 37 280701

Naujienos

Palaikome Ukrainą

Kartu esame stiprūs – „Energenas“ grupė remia Ukrainą

Vienas įsimintiniausių šio pusmečio įvykių, Rusijos agresija prieš nepriklausomą Ukrainą, parodė, kad esame ne tik stiprūs kartu, bet ir neabejingi kitų nelaimei. Vadovų nutarimu, „Energenas“ grupei priklausančios įmonės skirtingoms paramos organizacijoms paaukojo 12 tūkstančių eurų.

Papildomai buvo inicijuota paramos akcija mūsų darbuotojams, kurie norėjo asmeniškai padėti Ukrainos gyventojams ir gyvūnams. Prie šios akcijos įgyvendinimo prisidėjo daugelis darbuotojų, o jos metu įvairiems fondams buvo paaukoti 1720 Eur. Už kiekvieną pervestą eurą „Energenas“ įmonių grupė šią sumą padvigubino du kartus, todėl paramos gavėjus pasiekė net 5160 Eur. finansinė parama.

Pagalbą teikė ir „Bonameda“ įmonės partneriai. „VUP Medical“ ir „Cook Medical“ nemokamai atsiuntė ir paaukojo priemonių, kurių logistika ir koordinavimu pasirūpino mūsų Logistikos padalinys. „Bonameda“ taip pat prisidėjo prie SAM organizuotos Lietuvos medikų komandos aprūpinimo medicinos priemonėmis, išvykusių padėti Ukrainos piliečiams.

„Inospectra“ pagelbėjo meninio performanso „Swimming Through“ organizatoriams. Mūsų aplinkai nekenksmingų dažų dėka prie Rusijos ambasados esantis tvenkinys buvo nudažytas raudona spalva, simbolizuojančia nepritarimą Rusijos agresijai.

Mes palaikome Ukrainą ir visiškai nepritariame bet kokiai agresijai prieš nekaltus civilius. Visos mūsų mintys yra apie ukrainiečius, o mūsų grupė vieninga padėti stiprinti šios šalies pasipriešinimą agresoriams ir palengvinti Ukrainos žmonių kančias.

Leave a Reply