Apie mus

Sveiki atvykę į kuriamą Energeno tinklapį. Greitu metu mes pakviesime jus apsilankyti naujoje mūsų įmonės svetainėje, o dabar norėdami susisiekti su mumis, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais arba apsilankykite mūsų grupės įmonių tinklapiuose ar vykdomuose projektuose.

Kontaktai

Adresas: Breslaujos g. 3b, Kaunas

Telefonas: +370 37 280701

El. Paštas: info@energenas.lt

Grupės įmonės ir projektai

Sophimeda

Savo veiklą vysto aukštos pridėtinės vertės medicininių priemonių platinime ortopedijos, chirurgijos ir radiologijos srityse Pabaltijyje ir Ukrainoje. Įmonės partneriai yra visos stambiausios Pabaltijo ligoninės ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Abbott, Cook, Maquet, Arthrex, W. Link ir kt.
Plačiau…

Inospectra

Savo veiklą vysto sudėtingos analitinės, metrologijos ir aukštųjų technologijų gamybos įrangos platinime. Įmonės partneriai yra visi didžiausi ir žinomiausi Pabaltijo universitetai bei tyrimų institutai ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Carl Zeiss, Bruker AXS, PHI, MBraun ir kt..
Plačiau…

Baltic Coatings

Gamina ir prekiauja automobilių kėbulų remontinėmis priemonėmis. Įmonė užtikrindama aukščiausią produktų kokybę ir pastovias investicijas į eksperimentinę plėtrą yra viena sparčiausiai augančių įmonių regione.
Plačiau…

Hortiled

Tai startuolis, kuris kuria, gamina ir prekiauja sudėtingomis augalų apšvietimo sistemomis paremtomis LED technologija. Ilgi metai investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinį plėtrą padėjo projektui pasiekti pripažinimo Europoje gaunant Horizon SME pirmo etapo finansavimą.
Plačiau…

Biosentox

Šis projektas pradėtas drauge su Vilniaus Universiteto mokslininkais, siekiant sukurti biologinių toksinų jutiklį paremtą naujausiomis technologijomis ir skirtą nustatyti eilei labai pavojingų toksinų. Projektas 2017 gavo Europos Sąjungos finansavimą per Intelekto programą.