info@energenas.lt
+370 37 280701

test

01

Hortiled

Hortiled
Mityba ir žemės ūkio technologijos

Tai startuolis, kuris kuria, gamina ir prekiauja sudėtingomis augalų apšvietimo sistemomis paremtomis LED technologija. Ilgi metai investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinį plėtrą padėjo projektui pasiekti pripažinimo Europoje gaunant Horizon SME pirmo etapo finansavimą.

Skaityti daugiau
02

Sophimeda

Sophimeda
Sveikatos apsauga ir diagnostika

Savo veiklą vysto aukštos pridėtinės vertės medicininių priemonių platinime ortopedijos, chirurgijos ir radiologijos srityse Pabaltijyje ir Ukrainoje. Įmonės partneriai yra visos stambiausios Pabaltijo ligoninės ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Abbott, Cook, Maquet, Arthrex, W. Link ir kt.;

Skaitykite daugiau
03

Inosprectra

Inosprectra
Aukštos technologijos

Savo veiklą vysto sudėtingos analitinės, metrologijos ir aukštųjų technologijų gamybos įrangos platinime. Įmonės partneriai yra visi didžiausi ir žinomiausi Pabaltijo universitetai bei tyrimų institutai ir garsiausios tarptautinės kompanijos tokios kaip Carl Zeiss, Bruker AXS, PHI, MBraun ir kt.

Skaityti daugiau
04

Baltic Coatings

Baltic Coatings
Aukštos technologijos

Gamina ir prekiauja automobilių kėbulų remontinėmis priemonėmis. Įmonė užtikrindama aukščiausią produktų kokybę ir pastovias investicijas į eksperimentinę plėtrą yra viena sparčiausiai augančių įmonių regione.

Skaityti daugiau
05

Biosentox

Biosentox
Sveikatos apsauga ir diagnostika

Šis projektas pradėtas drauge su Vilniaus Universiteto mokslininkais, siekiant sukurti biologinių toksinų jutiklį paremtą naujausiomis technologijomis ir skirtą nustatyti eilei labai pavokingų toksinų. Projektas 2017 gavo Europos Sąjungos linansavimą per Intelekto programą.