info@energenas.lt
+370 37 280701

Naujienos

Susijungė du medicininių priemonių tiekėjai – „Sophimeda“ ir „Gameda“

Lapkričio 27 dieną susijungė dvi medicinines priemones Baltijos šalyse tiekiančios bendrovės „Sophimeda“ ir „Gameda“. Nuo šiol įmonės veiks „Bonameda“ vardu. Jėgas suvienijusios bendrovės šiuo žingsniu tikisi sustiprinti lyderio pozicijas inovatyvių medicinos sprendimų diegimo srityje ir didinti įmonės konkurencingumą.

Kompanijų susijungimui ruoštasi nuo 2018-ųjų pradžios, planuojama, kad metų pabaigoje jos sklandžiai veiks kaip vienas juridinis vienetas. Visą procesą koordinuoja „Sophimeda“ direktorius Edmundas Šalna, kuris lieka vadovauti „Bonamedai“.

„Sujungę vienos įmonės vertybes ir kitos ilgametę patirtį, toliau plėtosime pažangiausių pasaulio gamintojų produktų tiekimą didžiausioms gydymo įstaigoms. Veikdami išvien galėsime pagrindinį dėmesį skirti projektams, leidžiantiems klientams suteikti pridėtinę vertę bei padidinsime prekių ir paslaugų portfelį, kuris apims tokias medicinos sritis kaip endovaskulinė medicina, intervencinė kardiologija, radiologija, ortopedija, artroskopija ir kitas“, – teigia E. Šalna.

Pasak jo, šiuo metu bendrovė visą dėmesį sutelkia į aptarnavimo kokybės gerinimą. „Tiekiame itin sudėtingą, gyvybiškai reikalingą įrangą bei priemones, todėl mums svarbus ne tik sklandus pardavimo procesas, bet ir klinikinis gydytojų palaikymas. Kad dar labiau pagerintume aptarnavimo kokybę ir klinikinį palaikymą, daug investuojame į darbuotojų profesinės kvalifikacijos kėlimą ir priemones, kurios tikime užtikrins nepriekaištingą aptarnavimą“ – pasakoja „Bonameda“ vadovas.

Susijungusios bendrovės taip pat planuoja diegti daugiau inovatyvių sprendimų medicinoje ir siūlyti produktus, kurių pagalba ligoniai būtų gydomi kokybiškiau, trumpėtų pooperacinis periodas, gerėtų reabilitacijos kokybė.

„Sieksime naudos ne tik sau, bet ir visuomenei, o su sustiprėjusia „Bonamedos“ komanda turime itin ambicingų planų. Savo klientams jau dabar esame pasiūlę sprendimų, kurių pagalba galima gydyti net ir itin sunkios būklės pacientus. Pavyzdžiui, neseniai Baltijos šalyse buvo atlikta pirmoji aukščiausio lygio pilvo aortos implantacija, kurios metu panaudotas specialus pacientui pagal jo aortos anatomiją pagamintas asmeninis aortos stentgraftas, daug dirbame su moderniais sprendimais artroskopijos, neuro intervencijos, kraujagyslių chirurgijos srityse. Nė neabejoju, kad ateityje į rinką atvešime ir daugiau inovatyvių medicinos priemonių iš viso pasaulio“, – sako E. Šalna.

Iki susijungimo „Sophimeda“ ir „Gameda“ bendra apyvarta siekė 4 mln. eurų, 2019 metais ją planuojama padidinti 12 proc.

Leave a Reply